Şifremi Unuttum !
Size özel hazırlanmış sağlıklı ve dengeli beslenme planı
Enerjinizi, modunuzu ve metabolizmanızı destekleyecek taktikler
Gözünüzü, bedeninizi, beyninizi ve son olarak ruhunuzu doyuran, keyif aldığınız besinlerle zayıflama
İşe yarayan kilo verme stratejileri
Doğanın mucizesi besinleri tanıma
Kolaylıkla ulaşabileceğiniz, hazırlayabileceğiniz yemek ve ara öğün seçenekleri
Lezzet düşkünlerine düşük kalorili tarifler
Size özel -kilo verme, kilo alma, kilo koruma- püf noktaları
Motivasyon ve ilham kaynaklarınızı canlı tutma yöntemleri
Mevcut hastalıklarınıza bağlı olarak size özel beslenme tedavi çözümleri
Aklınıza takılan tüm sorulara, son yapılan çalışmalarla desteklenen yanıtlar
Size özel şifrenizle web sitemizden bir tıkla beslenme programınızı ve ölçüm sonuçlarınızı görüntüleme kolaylığı
En önemlisi de görüşmelerimiz süresince kendinize güvenmeyi ve bedeninizi sevmeyi öğreneceksiniz.
Sizin sağlığınız ve sizin hayatınız. Kendi bedeninde, kendini iyi ve rahat hissetmek paha biçilemez bir duygu. Ertelediğiniz her gün zaman kaybı. Harekete geçin!

* Vücut analizi için Türkiye'de sadece birkaç merkezde bulunan, BIA ölçümü yapan en son model ve teknolojide ki TANİTA MC 980 cihazı kullanılmaktadır.
Kilo Verme
Kilo Alma
Kilo Koruma
Sağlıklı Beslenmeyi Öğrenme
Sporcu Beslenmesi
Hastalıklarda Beslenme
Çocuk Beslenmesi
Ergenlik Döneminde Beslenme
Gebelikte- Emziklilikte Beslenme
Menopozda Beslenme
Anti-aging Beslenme
Daha ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz…

Randevu: 0212 234 82 00-01
E-mail: info@mosodiyet.com
1. Haftada kaç kilo vereceğim?
Ortalama olarak haftada yarım ila bir kilo sağlıklı olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bazı danışanlarım haftada 250 gram verirken bazıları ise 1,5-2 kg kaybetmektedir. Bu süreç; kilonuz, yaşınız, boyunuz, egzersiz düzeyiniz, kullandığınız ilaçlar, cinsiyetiniz ve şuan ki yeme alışkanlıklarınız gibi birçok nedene bağlı olabilir. Ancak size temin edebilirim ki söylediklerimi tam olarak uygulayan danışanlarımın yaklaşık %99’u kilo verdi.
2. Hazırladığınız programlar herkes için aynı mı- kişiye özel mi?
Moso Diyet ve Beslenme Danışmanlığında hazırlamış olduğum tüm programlar size özeldir. Butik- diyetler planlıyorum. İlk görüşmemizde sizi ayrıntılı olarak dinliyor, son teknoloji ile donatılmış Tanita MC980 ile vücut analizinizi yapıyor, hedeflerimizi belirliyoruz, vücudunuz için en iyi cevap verecek planı oluşturuyoruz. Duygusal, fiziksel ve çevresel faktörleri konuşuyoruz, çözüm üretiyoruz ve yeni hedeflere odaklanıyoruz.
3. Sadece kalorilere göre mi program hazırlıyorsunuz?
Odak noktam; Kaloriler değil! Ben daha çok NE yediğiniz, NE KADAR yediğiniz ve NE ZAMAN yediğiniz ile ilgileniyorum. Çünkü bu soruların cevaplarını bulduğumuzda size en iyi şekilde yardımcı olabiliyorum. Size özel olarak hazırlamış olduğum programlarla vücuttan yağ kaybı sağlayıp, bel çevresini azaltıyoruz, bacaklar inceliyor ve böylece toplam kilonuz azalıyor. Bunun yanında tabi ki kalorileri konuşuyoruz ancak sadece kalori odaklı programlar hazırlamıyorum, önemli olan sizin yaşam şeklinize uygun sizi yormayacak, sıkmayacak, enerjinizi yüksek tutacak programlar planlamak.
4. Kilo vereceğimi garanti ediyor musunuz?
Pozitif bilimin ışığında son yapılan çalışmaları takip ederek %100 işe yarayacağını bildiğim bilgilerimi ve sizin için gerekli olan beslenme yöntemlerimi paylaşıyorum ancak tam olarak uygulamak ve güzel sonuçlarını görmek size kalmış.
5. Tüm yaş grupları ile çalışıyor musunuz?
Evet, çalışıyorum ve çok güzel, başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Büyük-küçük her danışanımdan çok şey öğreniyorum. Moso Diyet ve Beslenme Danışmanlığındaki programlarımızı kamp olarak düşünmeyin, önemli olan görüşmelerimiz süresince yaptığımız sohbetleri yaşam şekliniz haline getirmek. İnanın sandığınız kadar zor değil. Siz yeter ki kararlı olun, gerisi bize kalmış.